http://www.mamvic.cz
Firmy Inzerce Google
Znojemskyseznam.cz » Reklama » Reklama na webu ZnojemskySeznam.cz

Reklama a marketing ZnojemskySeznam.cz

Prezentujte se na portálu ZnojemskySeznam.cz

Internetový portál ZnojemskySeznam.cz je jeden z nejnavštěvovanějších portálu zaměřen na okres Znojmo. Na tomto portále najdete firmy na okrese Znojmo, inzerce pro Znojmo a další důležité informace z regionálních novin znojemska. Na ZnojemskySeznam.cz návštěvníci najdou i nabídky na práci ve Znojmě.

 
Reklama na www.ZnojemskySeznam.cz:
ZVÝRAZNĚNÍ: cena 400,-Kč na celý rok/kategorie
nejlevnější forma propagace pro firmy, ale velice účinná. Zvýraznění je v kategoriích kde je firma uvedena, tedy je zde přesné zacílení na zákazníky. Zvýraznění zahrnuje červený podklad, logo, tučný text.

 PŘEDNOSTNÍ ZÁPIS: 200,-Kč/měsíc
nejpřehlednější forma zobrazení zápisu firmy. Přednostní zápis se zobrazuje jako první zápis v kategorii nad reklamou. Je to tedy první zápis, který návštěvník v kategorii vidí. Max. 3 přednostní zápisy v kategorii.HORNÍ REKLAMNÍ OBDELNÍK: 1000,-Kč/týden
Tento banner se zobrazuje na všech stránkách, tedy ho všichni návštěvníci uvidí. Jedná se o nejlepší reklamní formát vhodný pro akční nabídky. Po kliku na tento reklamní banner se návštěvník přesměruje na stránky inzerenta. Rozměr je 1000x100px. Formáty .jpg, .gif, .swf max. 50kB.


REKLAMNÍ BANNER V KATEGORIÍCH: 200,-Kč/měsíc
Přesné zacílení na zákazníka, dle hledanosti. Reklama se zobrazuje i u konkurenčních firem. Po kliku na tento reklamní banner se návštěvník přesměruje na stránky inzerenta. Rozměr je 450x250. Formáty .jpg, .gif, .swf max. 50kB.

TOPlist